scaladi.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Гео Милев
ул. Гео Милев
460 €
899.68 лв.

(7.08 €, 13.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:39 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 68 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
11-ти от 11
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Скала Ди Ви предлага обзаведен слънчев двустен панорамен апртамент, тухлено строителство от 70 те години, на ул.Гео Милев и ул.Коста Лулчев, ет 11 от 11, ремонтиран покрив, отличен вход с два работещи асансьра. Топ локация- много магазини, бъдеща метростанция на 300 м, спирки но на градски транспорт, училища и детски градини, МОЛ. Чиста площ 64,50 кв.м., изцяло южен, функционален апартамент със следното разпределение: входно антре с гардероб, дневна с преход към спалня, самостоятелна кухня и една голяма тераса дълга 12 метра пред всички помещения, баня и тоалетна заедно. Отопление на ТЕЦ и климатик в хола. Жилището е в отлично състояние, обзаведено и оборудвано. Условия за наемане 1 наем +2 депозита. Без домашни любимци! Свободно паркиране!
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Окабеляване
Интернет връзка
За контакт:
0887980334

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Катя Маноилова
0887980334
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АГЕНЦИЯ СКАЛА ДИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД
0888199997
АГЕНЦИЯ СКАЛА ДИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
scaladi.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, бул.Витоша 60, ет. 1
http://www.scaladi.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Гео Милев
ул. Гео Милев
Обява: 2c177788035106025

460 €
899.68 лв.
История на цената
(7.08 €, 13.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Гео Милев, ул. Гео Милев

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност