scaladi.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Надежда 2
780 €
1 525.55 лв.

(8.39 €, 16.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:06 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
5-ти от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Агенция Скала Ди предлага ПОД НАЕМ ПРЕКРАСЕН 3-ен апартамент в Надежда 2, заедно с подземно ПАРКОМЯСТО, близо до Метростанция 'Надежда', много магазини, Банки, училище и детска градина. Тухла с Акт 16 от 2010г. Разпределението е следното: антре, просторен хол с трапезария и оборудван кухненски бокс, две спални, коридор, баня с душ кабина и тоалетна, отделно тоалетна, два балкона. Етаж 5 от 6. Отоплението е на ТЕЦ. Изложението е юг, запад, север. Към има складово помещение 20кв. м. и 3кв.м. мазе. Има асансьор. Предлага се НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН и след освежителен ремонт. Обзавеждане: кухня - горни и долни кухненски шкафове, печка ,пералня,асператор,хладилник, кухненска маса с четири стола; хол - два дивана,холна маса; спални - легло ,гардероб и скрин в едната ,а в другата секция. Отлично поддържани общи части и контрол на достъпа. Саниран.Има възможност за паркиране.Тихо и спокойно място. Условия за наемане: един наем и депозит в размер на два наема.
За контакт:
0884208127
Брокер:
Румяна Коларова
0884208127, 0888199997
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АГЕНЦИЯ СКАЛА ДИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД
0888199997
АГЕНЦИЯ СКАЛА ДИ-НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
scaladi.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, бул.Витоша 60, ет. 1
http://www.scaladi.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ